Adar - meble biurowe

od projektu do montażu

KILKA SŁÓW O NAS

Firmę “Adar” tworzy bardzo doświadczony team pracowników związanych z branżą mebli biurowych już od 1989 roku. Oferujemy Państwu meble produkowane w naszym zakładzie założonym w 1990 roku.


Nasze meble biurowe są wytwarzane na najnowocześniejszych maszynach i przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem dla klientów z Warszawy, całego województwa mazowieckiego a nawet w skali kraju. Zadaniem jakie przed sobą stawiamy jest produkcja mebli biurowych przystosowanych do ciągle zmieniających się wymagań rynku. Bardzo ważnym elementem w kontakcie z naszymi odbiorcami jest przygotowanie oferty w taki sposób, aby nasz klient był w stu procentach pewien że wykonane przez nas meble spełnią jego oczekiwania i są dopasowane do jego aktualnych wymagań, jeszcze zanim złoży zamówienie. Meble biurowe produkcja – rozwój naszego przedsiębiorstwa budujemy na zaspokajaniu potrzeb klientów i razem z ich rozkwitem.


Dlatego też niezwykle ważnym narzędziem w działalności naszego przedsiębiorstwa jest projekt kuchni i aranżacji powierzchni biurowych.
Produkujemy barwne i przestrzenne projekty w popularnych formatach graficznych np. JPG. Wytwarzane przez nas przeróżne systemy mebli pozwolą klientom na odpowiednie i ekonomiczne wykorzystanie powierzchni a także dają możliwość zmiany w miarę rosnącego zapotrzebowania.